POZNAJ NAS

Salon Kosmetyki Profesjonalnej i Medycyny Estetycznej Moniki Przybylak powstał w 1996 roku. Od samego początku tworzy go zespół najwyższej klasy specjalistów w swoich dziedzinach, którzy podążają za najnowszymi nowościami, biorąc udział w najróżniejszych szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach aby móc zaoferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie.

mgr Monika Przybylak – właścicielka salonu

W trakcie 20 lat pracy zawodowej ukończyła wiele różnorodnych szkoleń i kursów zarówno w kraju jak i za granicą. Umiejętności tam zdobywane pozwalają być na bieżąco z nowoczesną kosmetologią i medycyną estetyczną.

W czerwcu 2000 ukończyła studia zawodowe o kierunku Kosmetologia na Wydziale Akademii Medycznej w Bydgoszczy, a w roku 2002 studia uzupełniające o specjalności Promocja Zdrowia na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i uzyskała tytuł magistra.

Podczas codziennej pracy stara się aby jej klientki i klienci byli zadowoleni z usług świadczonych w jej salonie. Wciąż podąża za nowościami jakie pojawiają się na rynku kosmetycznym, aby móc zaproponować klientom najwyższy poziom usług. Kosmetyka jest jej pasją i zawód swój wykonuje z dużym zaangażowaniem, podchodząc do każdego klienta indywidualnie.

Zdjęcia naszego salonu kosmetycznego