Jak skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia?

To naturalne, że mężczyźni oraz kobiety pragną wyglądać jak najlepiej, a gładka, pozbawiona włosów skóra jest często kluczowym elementem tego procesu. Jak jednak pozbyć się niechcianego owłosienia w bezpieczny i skuteczny sposób? Przeczytaj kilka wskazówek na temat najpopularniejszych metod depilacji dostępnych na rynku.

Jakie są mechaniczne sposoby depilacji?

Do najpopularniejszych metod usuwania owłosienia zalicza się woskowanie. Jest to szybki oraz łatwy sposób depilacji, który można wykonać zarówno w domu jak i u kosmetologa, np. w salonie kosmetycznym Przybylak w Bydgoszczy. Sam proces polega na nałożeniu ciepłego wosku na skórę. Po jego zastygnięciu zostaje on zerwany razem z włoskami. Świetnym sposobem usuwania owłosienia jest także depilacja woskiem Lycon. Ten preparat jest w stanie wyrwać włoski, które mają zaledwie 1mm długości. Ponadto ten typ wosku nie powoduje zaczerwienienia ani podrażnień skóry. Kolejną popularną metodą usuwania niechcianych włosów jest depilacja cukrowa. W tym przypadku używana jest pasta wykonana z cukru, przy pomocy której włosy wyrywane są wraz z korzeniami. Efekty depilacji woskowej i cukrowej mogą utrzymywać się nawet do czterech tygodni, a ich regularne stosowanie znacznie osłabia odrastające włosy.

Zalety depilacji woskiem

Depilacja woskiem jest popularną i skuteczną metodą usuwania zbędnego owłosienia, która ma wiele zalet. Po pierwsze, skóra pozostaje gładka na dłużej niż po innych metodach depilacji, dzięki temu zabieg ten nie musi być powtarzany tak często. Po drugie, regularne usuwanie włosów woskiem może zredukować ich ilość i grubość, co sprawia, że skóra staje się bardziej gładka i jedwabista. Po trzecie, depilacja woskiem jest skuteczna na różnych częściach ciała, takich jak nogi, pachy, bikini czy twarz.

OFERTY

OFERTA
INDIBA
Najmocniejsza maszyna z rodziny Indiba Deep Beauty w Bydgoszczy tylko u nas!
OFERTA
Twarz
Dobieramy zabiegi indywidualnie oraz wspieramy przy domowej pielęgnacji. Nawet kilkunastu minutowy zabieg nawilżający lub rewitalizujący przynosi zaskakujące efekty...
OFERTA
Ciało
Oferujemy gamę zabiegów modelujących sylwetkę, masaże, zabiegi relaksacyjne przynoszące harmonię ciała i ducha, a także zabiegi bardziej ingerencyjne, takie jak kar...
OFERTA
Medycyna estetyczna
zobacz całą ofertę
OFERTA
Medycyna estetyczna
Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry

FORMULARZ KONTAKTOWY