Monika Przybylak

HIT Kosmetologii Medycznej!

Leczenie "cudownym gazem"

Karboksyterpia, to nowatorski zabieg polegający na kontrolowanym i precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Warto podkreślić, że podawany dwutlenek węgla jest czystym, medycznym gazem, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

Jest to zabieg idealny dla osób chcących pozbyć się rozstępów, cellulitu, jak również zredukować tkankę tłuszczową (brzuch, uda, pośladki, ramiona) oraz zwiotczenie skóry po ciąży i utracie wagi ciała. Polecamy go również dla osób borykających się z problemem opadających powiek, cieni i worków pod oczami. Karboksyterapia poradzi sobie również z wieloma innymi problemami.

Ze względu na bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa leczenie to może być prowadzone niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia.

.OFERTY

OFERTA
INDIBA
Najmocniejsza maszyna z rodziny Indiba Deep Beauty w Bydgoszczy tylko u nas!
OFERTA
Twarz
Dobieramy zabiegi indywidualnie oraz wspieramy przy domowej pielęgnacji. Nawet kilkunastu minutowy zabieg nawilżający lub rewitalizujący przynosi zaskakujące efekty...
OFERTA
Ciało
Oferujemy gamę zabiegów modelujących sylwetkę, masaże, zabiegi relaksacyjne przynoszące harmonię ciała i ducha, a także zabiegi bardziej ingerencyjne, takie jak kar...
OFERTA
Medycyna estetyczna
zobacz całą ofertę
OFERTA
Medycyna estetyczna
Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry

FORMULARZ KONTAKTOWY